Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Hustak

Olje på plate
42x33
Signert nede t.v.: W. M.

Påtegnet på baksiden: Midelfart Mogens Thorsensgt. 5

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 2 600