Midelfart, Willi(1904-1975)
Hustak
Olje på plate
42x33
Signert nede t.v.: W. M.
Påtegnet på baksiden: Midelfart Mogens Thorsensgt. 5
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 600
Olje på plate
42x33
Signert nede t.v.: W. M.
Vurdering
NOK 1 500