Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
Hustak

Olje på plate
42x33
Signert nede t.v.: W. M.

Påtegnet på baksiden: Midelfart Mogens Thorsensgt. 5

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 500