Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Vernskog 1970
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Michelet 70
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 2 000