Midelfart, Willi(1904-1975)
Portrett av Agnes Mowinckel
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: W. M.
Påtegnet med tittel samt årstall 1950 på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: W. M.
Vurdering