Harr, Karl-Erik(1940-)
Lundefugl
Litografi, lysmål
51x32
Signert nede t.h.: Karl E Harr
Nummerert nede t.v.: 76/120.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
51x32
Nummerert nede t.v.: 76/120.
Vurdering
NOK 1 000–1 500