Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Harr, Karl-Erik(1940-)
Lundefugl

Litografi, lysmål
51x32
Signert nede t.h.: Karl E Harr

Nummerert nede t.v.: 76/120.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000