Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Harr, Karl-Erik (1940-)
Lundefugl

Litografi, lysmål
51x32
Signert nede t.h.: Karl E Harr

Nummerert nede t.v.: 76/120.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500