Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Barlag, Philip (1840-1913)
Fjellandskap

Olje på lerret
24x37
Signert nede t.h.: Barlag

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000