Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Høyfjell

Olje på lerret
25x36
Signert nede t.h.: Barlag.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Høifjeld.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 500