Barlag, Philip(1840-1913)
Høyfjell
Olje på lerret
25x36
Signert nede t.h.: Barlag.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Høifjeld.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
25x36
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering
NOK 3 000–5 000