Jacobsen, Fredrik Wilhelm(1878-1948)
Gatearbeidere 1925
Olje på lerret
140x100
Signert og datert nede t.h.: F W J - XXV
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500
Olje på lerret
140x100
Vurdering
NOK 7 000–9 000