Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Jacobsen, Fredrik Wilhelm(1878-1948)
Gatearbeidere 1925

Olje på lerret
140x100
Signert og datert nede t.h.: F W J - XXV

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 500