Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Jacobsen, Fredrik Wilhelm (1878-1948)
Gatearbeidere 1925

Olje på lerret
140x100
Signert og datert nede t.h.: F W J - XXV

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000