Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Høgberg, Karl(1901-1981)
Tømmerfløtere V

Olje på plate
38x46
Usignert.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 1 500