Høgberg, Karl(1901-1981)
Tømmerfløtere V
Olje på plate
38x46
Usignert.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på plate
38x46
Usignert.
Vurdering
NOK 2 000