Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Jordan, Harald (1875-1955)
Vårløsning

Olje på lerret
52x65
Signert nede t.v.: Harald Jordan

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering