Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Jordan, Harald(1875-1955)
Vårløsning

Olje på lerret
52x65
Signert nede t.v.: Harald Jordan

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00