Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Eriksen, Sigurd Alf (1899-1991)
Fra Postmo Vågå

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Sigurd Alf Eriksen

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000