Eriksen, Sigurd Alf(1899-1991)
Fra Postmo Vågå
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Sigurd Alf Eriksen
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 2 400
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 1 000