Finne, Ferdinand(1910-1999)
Almunecar, Spania
Olje på lerret
63x77
Signert nede t.v.: Ferdinand Finne.
Påtegnet med tittel og datert "april 1959" på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000