Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Finne, Ferdinand (1910-1999)
Almunecar, Spania

Olje på lerret
63x77
Signert nede t.v.: Ferdinand Finne.

Påtegnet med tittel og datert "april 1959" på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000