Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Eriksen, Bjarne (1882-1970)
Fra et festningsanlegg

Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Bjarne Eriksen

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering