Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Fra et festningsanlegg

Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Bjarne Eriksen

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00