Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Fra et festningsanlegg
Olje på plate
73x60
Signert nede t.h.: Bjarne Eriksen
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på plate
73x60
Vurdering