Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Oppstilling med flasker 1964

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ljøsne -64

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00