Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Oppstilling med flasker 1964

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ljøsne -64

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000