Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Oppstilling med flasker 1964
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ljøsne -64
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
54x65
Vurdering
NOK 3 000–5 000