Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Midelfart, Willi (1904-1975)
Marianne 1948

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: W.M. 48

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering