Midelfart, Willi(1904-1975)
Marianne 1948
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: W.M. 48
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
61x50
Vurdering