Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Krohg, Per (1889-1965)
Måker I 1950

Olje på plate
16x22
Signert og datert nede t.h.: Per K 1950

Påtegnet med dedikasjon nede på midten: Til Ragnhild. Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000