Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kjær, Anders (1940-)
Sommeren 1969

Akryl på lerret
130x190
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær 1969

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen, samt signert på baksiden av lerretet: A. Kjær.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering