Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kjær, Anders(1940-)
Sommeren 1969

Akryl på lerret
130x190
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær 1969

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen, samt signert på baksiden av lerretet: A. Kjær.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00