Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Knoff, Johan (1935-)
Bar i Roma II 1984

Olje og collage på lerret
92x161
Signert og datert nede t.h.: Knoff 84

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000