Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Kihle, Harald(1905-1997)
I Raulandheiene 1940

Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -40

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen. Studie av kvinne på baksiden.

Kunstnerforbundet, Oslo 1943 kat.nr. 315

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00