Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Gørbitz, Johan (1782-1853)
Innsjø med robåt

Olje på plate
33x42
Signert nede t.h.: J Gørbitz

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000