Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Hagen, Arve (1919-)
Landskap 1962

Olje på plate
56x61
Signert og datert nede t.h.: Arve Hagen -62

Signert på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000