Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Grønmyra, Oscar(1874-1911)
Kvinne på landevei 1903

Olje på lerret
48x43
Signert og datert nede t.v.: Osc Grönmÿra. 03.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00