Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Grønmyra, Oscar (1874-1911)
Kvinne på landevei 1903

Olje på lerret
48x43
Signert og datert nede t.v.: Osc Grönmÿra. 03.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering