Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Strandparti med gjess 1911

Olje på lerret
60x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1911

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering