Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Holbø, Kristen (1869-1953)
Sæterkve i blomst 1914

Olje på lerret
105x135
Signert og datert nede t.h.: K. Holbø 14

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen. Antagelig utsikt fra Mysusæter i Rondane.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 19 000