Barlag, Philip(1840-1913)
Fjordlandskap 1870
Olje på lerret
32x48
Signert og datert nede t.h.: Barlag 70.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på lerret
32x48
Vurdering
NOK 10 000