Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Fjordlandskap 1870

Olje på lerret
32x48
Signert og datert nede t.h.: Barlag 70.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 7 500