Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Berger, Einar(1890-1961)
Båt i Nord-Norge

Olje på lerret
48x99
Signert nede t.h.: E Berger

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 3 000