Anker, John Collett(1919-2003)
Angre, Åmotsdal
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: J. Anker.
Malt i 1966.
Blomqvist Kunsthandel 1980, kat.nr. 79.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 1 400
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: J. Anker.
Malt i 1966.
Vurdering
NOK 1 000