Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Anker, John Collett (1919-2003)
Angre, Åmotsdal

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: J. Anker.

Malt i 1966.

UTSTILT:

Blomqvist Kunsthandel 1980, kat.nr. 79.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 000