Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Anker, John Collett(1919-2003)
Angre, Åmotsdal

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: J. Anker.

Malt i 1966.

Blomqvist Kunsthandel 1980, kat.nr. 79.

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 1 400