Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Matisse, Henri(1869-1954)
Hvilende akt 1935

Litografi, lysmål
26x20
Signert og datert i platen nede t.h.: Henri Matisse 35

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00