Mæhle, Ole(1904-1990)
Nattstudie 1940
Olje på plate
32x38
Signert og datert opp t.v.: Ole Mæhle 40
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 800
Olje på plate
32x38
Vurdering
NOK 2 000