Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Mæhle, Ole (1904-1990)
Nattstudie 1940

Olje på plate
32x38
Signert og datert opp t.v.: Ole Mæhle 40

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000