Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Mæhle, Ole(1904-1990)
Nattstudie 1940

Olje på plate
32x38
Signert og datert opp t.v.: Ole Mæhle 40

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 800