Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Müller, Morten(1828-1911)
Fjellandskap

Olje på lerret
60x100
Signert nede t.v.: Morten Müller

Vurdering
NOK 35 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00