Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Müller, Morten (1828-1911)
Fjellandskap

Olje på lerret
60x100
Signert nede t.v.: Morten Müller

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 35 000