Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Winge, Sigurd (1909-1970)
Ikaros 1963

Litografi, lysmål
65x45
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63

Nummerert nede t.v.: 155/260.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500