Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Diriks, Edvard (1855-1930)
Høstdag

Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: Diriks.

Noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: "Jour (?) d'automne".

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering