Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Høstdag

Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: Diriks.

Noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: "Jour (?) d'automne".

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000