Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Ditten, Johannes von(1848-1924)
Fra Sundalen

Olje på lerret
35x50
Signert nede t.h.: v Ditten

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00