Diriks, Edvard(1855-1930)
Kystlandskap med seilbåt
Olje på plate
16x19
Signert nede t.v.: Diriks.
Kvinnetorso malt på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500 med forbehold
Olje på plate
16x19
Signert nede t.v.: Diriks.
Vurdering
NOK 3 000