Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Diriks, Edvard (1855-1930)
Kystlandskap med seilbåt

Olje på plate
16x19
Signert nede t.v.: Diriks.

Kvinnetorso malt på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000