Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Kystlandskap med seilbåt

Olje på plate
16x19
Signert nede t.v.: Diriks.

Kvinnetorso malt på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 1 500 med forbehold