Schultz, Alexander(1901-1981)
Fjellbekk Røros
Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: A. Schultz
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: A. Schultz
Vurdering