Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Schultz, Alexander (1901-1981)
Fjellbekk Røros

Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: A. Schultz

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering