Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.v.: A. Schultz

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering