Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med trær 1957
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz - 57.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på lerret
50x61
Vurdering