Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med trær 1957

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz - 57.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering