Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med trær 1957

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz - 57.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000