Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Skogsinteriør

Olje på plate
39x49
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten

Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 75.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 1 000