Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Wangensten, Wilhelm Marius (1884-1962)
Skogsinteriør

Olje på plate
39x49
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 75.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000