Wangensten, Wilhelm Marius(1884-1962)
Skogsinteriør
Olje på plate
39x49
Signert nede t.v.: Wilh Wangensten
Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 75.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på plate
39x49
Vurdering
NOK 3 000