Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1986

Olje på lerret
22x28
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr-86

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering