Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Rom, Per(1903-1985)
Skjærgårdslandskap 1956

Olje på plate
38x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Per Rom 56

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00