Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Strøm, Charles W. (1886-1967)
Gårdstun

Olje på lerret
42x48
Signert nede t.v.: Charles W. Strøm.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000