Strøm, Charles W.(1886-1967)
Gårdstun
Olje på lerret
42x48
Signert nede t.v.: Charles W. Strøm.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
42x48
Vurdering
NOK 3 000–5 000