Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Strømme, Olav (1909-1978)
Fra Lakkegata 1953

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -53

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering