Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Veiarbeidere, vinter 1958

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Steen-J 58

Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering