Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Krohg, Guy(1917-2002)
Mann med hund 1954

Olje på plate
16x24
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 54

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000