Werenskiold, Dagfin(1892-1977)
Hageblomster 1953
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede på midten: DW 1953
Vurdering
NOK 8 000–1 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på plate
46x55
Vurdering
NOK 8 000–1 000