Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Werenskiold, Dagfin (1892-1977)
Hageblomster 1953

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede på midten: DW 1953

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 8 000–1 000