Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Fjellandskap

Olje på papp, oppklebet på plate
26x42
Signert nede t.v.: G. Wentzel

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000