Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Hedqvist, Tage (1909-)
Fiskevær Bohuslen 1948

Olje på lerret
83x96
Signert og datert nede t.h.: Tage Hedqvist
/48

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fiskläge Bohuslän"..

UTSTILT:

Nordiska Konstförbundet.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering