Hansteen, Nils(1855-1912)
Seilskute i havn 1884
Olje på mahognyplate
18x24
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1884
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på mahognyplate
18x24
Vurdering