Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Hansteen, Nils (1855-1912)
Seilskute i havn 1884

Olje på mahognyplate
18x24
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1884

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering