Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Kvinne og blomster

Olje på plate
53x46
Signert nede t.v.: A.W.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000