Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Juell, Tore (1942-)
Aften på Jomfruland

Olje på plate
40x61
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering