Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
58x68
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000